HOMAG Polska

Nowoczesne technologie, produkty najwyższej jakości, nowatorskie rozwiązania, serwis i doradztwo na najwyższym poziomie!
JESTEŚMY NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA CIEBIE!

Nowoczesne technologie, produkty najwyżej jakości, nowatorskie rozwiązania - HOMAG Polska w nowej odsłonie

O NAS – Jesteś po właściwej stronie!

HOMAG Polska jest przedstawicielem światowego lidera w produkcji maszyn, urządzeń i systemów do obróbki drewna - Grupy HOMAG, w Polsce.
Oferujemy swoim Klientom szeroki wachlarz maszyn oraz urządzeń dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.
Z zaangażowaniem i satysfakcją świadczymy usługi w zakresie serwisu, gwarantując sprawną obsługę techniczną, a także szybki dostęp do części zamiennych.

Chcesz nas odwiedzić?

HOMAG Polska Sp. z o.o. 
ul. Prądzyńskiego 24 
63-000 Środa Wielkopolska

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń: +48 61 647 45 00 
Napisz maila: info-polska@homag.com

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytanie!

SPRZEDAŻ – Klient jest dla nas najważniejszy!

Dział sprzedaży HOMAG Polska to wykwalifikowani i doświadczeni doradcy techniczno-handlowi, którzy idealnie dobiorą maszynę do Twoich potrzeb.
Nasz zespół służy pomocą na terenie całego kraju.

Skorzystaj z interaktywnej mapy i sprawdź kto jest odpowiedzialny za Twój region!

Instrukcja korzystania z mapy:

  • kliknij w link, aby otworzyć interaktywną mapę naszych przedstawicieli handlowych na terenie Polski,
  • kliknij na obszar, w którym znajduje się Twój zakład,
  • po lewej stronie wyświetlą się informacje kontaktowe do odpowiedniego przedstawiciela handlowego,
  • jeżeli nie wiesz na jakim obszarze znajduje się Twój zakład – pomoże Ci w tym wyszukiwarka w lewym górnym rogu, która wskaże go na mapie po wpisaniu adresu.

Marcin Stachowiak
Maszyny i linie technologiczne przeznaczone do obróbki elementów płytowych, a także elementów z drewna litego.
tel.: +48 602 459 400
marcin.stachowiak@homag.com
Mapa

Rafał Kryczka
Maszyny i linie technologiczne przeznaczone do obróbki elementów płytowych.
tel.: + 48 784 013 016
rafal.kryczka@homag.com
HOMAG Mapa
WEINMANN Mapa

Krzysztof Makosz
Maszyny i linie technologiczne przeznaczone do obróbki elementów płytowych, a także elementów z drewna litego.
tel. +48 602 124 274
krzysztof.makosz@homag.com
Mapa

Grzegorz Onoszko
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów płytowych, a także elementów z drewna litego.
tel.: +48 603 611 952
grzegorz.onoszko@homag.com
Mapa

Hubert Brejtfus
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów płytowych.
tel.: +48 606 118 606                                  
hubert.brejtfus@homag.com
Mapa

Łukasz Ciuba
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów płytowych.
+48 602 778 282
lukasz.ciuba@homag.com
Mapa

Dawid Towarnicki
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów płytowych.
tel.: +48 696 451 825
dawid.towarnicki@homag.com
Mapa

Marek Żurek
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów płytowych.
tel.: +48 600 594 049
marek.zurek@homag.com
Mapa

Szymon Gut
Maszyny i linie technologiczne do obróbki elementów z drewna litego.
tel.: +48 784 013 017
szymon.gut@homag.com
Mapa

Cezary Jezierski
WEINMANN: maszyny i linie technologiczne dla drewnianego budownictwa prefabrykowanego i obróbki więźby. 
tel.: +48 500 123 700
cezary.jezierski@homag.com
WEINMANN Mapa

SERWIS & CZĘŚCI ZAMIENNE – Zawsze do Twoich usług!

Wszystkim Klientom HOMAG Polska oferujemy sprawną obsługę techniczną, wsparcie w zakresie konserwacji maszyny, szkolenia, a także szybki dostęp do części zamiennych.

Chcesz uniknąć nieplanowego przestoju?
Potrzebujesz szybkiej diagnozy usterki?
Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zapytanie!

Koordynator serwisu

Barbara Jąkalska
tel.: +48 61 647 45 69
tel.kom.: +48 668 041 386
barbara.jakalska@homag.com

Specjalista ds. planowania

Natalia Łopatka
tel.: +48 61 647 45 88
tel.kom.: +48 789 203 748
natalia.lopatka@homag.com

Administracja serwisu

Alicja Wojtkowiak
tel.: +48 61 647 45 60
alicja.wojtkowiak@homag.com

Agnieszka Norkiewicz
tel.: +48 61 647 45 77
agnieszka.norkiewicz@homag.com

Teleserwis - maszyny CNC oraz maszyny firmy WEINMANN

Jakub Kolecki
Mateusz Woźniak
tel.: +48 61 647 45 64
jakub.kolecki@homag.com
mateusz.wozniak@homag.com

Teleserwis -  pilarki panelowe, szlifierki przelotowe, linie do pakowania

Grzegorz Smuga
Stefan Kozanecki
tel.: +48 61 647 45 67
tel.: +48 61 647 45 95 
tel.kom.: +48 602 366 777
grzegorz.smuga@homag.com
stefan.kozanecki@homag.com

Teleserwis - oklejarki

Mateusz Tobys
tel.: +48 61 647 45 63
mateusz.tobys@homag.com

Części zamienne pogwarancyjne (maszyny przelotowe)

Katarzyna Książkiewicz
tel.: + 48 61 647 45 73
katarzyna.ksiazkiewicz@homag.com

Anika Sokołowska
tel.: +48 61 647 45 61
anika.sokolowska@homag.com

Części zamienne gwarancyjne

Ewelina Dydymska
tel.: +48 61 647 45 86
ewelina.dydymska@homag.com

Części zamienne pogwarancyjne  (maszyny CNC, pilarki panelowe, szlifierki)

Edyta Król
tel.: +48 61 647 45 77
edyta.krol@homag.com

Marek Krakowski
tel.: +48 61 647 57 53
marek.krakowski@homag.com

Magazyn

Mateusz Pogonowski
Dominik Galla
tel.: +48 61 647 45 72
mateusz.pogonowski@homag.com
dominik.galla@homag.com

Oddział Wadowice

HOMAG Polska Sp. z o.o.
Oddział WADOWICE

ul. Putka 9
34-100 Wadowice

ZAPRASZAMY!

MASZYNY EDYCYJNE 2020

Nie zwlekaj! 
Oferta ograniczona czasowo!

Pobierz "Maszyny edycyjne 2020"

Masz pytania?

HOMAG Polska Sp. z o.o.

+48 61 6474500 info-polska@homag.com Formularz kontaktowy

Targi i wydarzenia

Brak aktualnych wydarzeń