Doświadczeni zawodowo

Poszukujesz firmy, która pozwoli Ci dobrze wykorzystać Twoje umiejętności
i doświadczenie? Nasz międzynarodowy, nieustannie rozwijający się koncern oferuje ambitnym i otwartym specjalistom nowe wyzwania zawodowe.

Odpowiedzialne zadania i obiecujące perspektywy

Zatrudnienie u nas to nie tylko praca - to również odpowiedzialne zadania i obiecujące perspektywy. Jako międzynarodowy koncern pragniemy nieustannie wpierać naszych pracowników oraz każdego dnia towarzyszyć im na ścieżce kariery.

Oferujemy zatrudnienie w najróżniejszych działach - od produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw, przez rozwój i badania, aż po zakupy, controlling, zarządzanie zasobami ludzkimi, czy dział IT. Oprócz dużych możliwości rozwoju zawodowego nasi pracownicy mają również szansę na rozwój kariery w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się koncernie DÜRR.

HOMAG gwarantem rozwoju

Wspólnie z Tobą chcemy kształtować Twój rozwój zawodowy, niezależnie od tego, w jakim dziale chcesz pracować: badań i rozwoju, optymalizacji produkcji, IT, czy np. w dziale personalnym.

Jako międzynarodowy koncern dbamy o swoich pracowników, dlatego oprócz obiecujących perspektyw troszczymy się o ich ciągły rozwój - zarówno ten zawodowy, jak i osobisty.

Nasza oferta

Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy naszym pracownikom również inne benefity, takie jak np. prywatną opiekę medyczną, czy dopłaty do karnetu sportowego. W trosce o ich ustawiczny rozwój dofinansowujemy również kursy doszkalające z języka angielskiego i niemieckiego.

Stellenangebote

Wir sind interessiert an talentierten Mitarbeitern, die unser Unternehmen nach vorne bringen.

Sie haben Interesse in einem global ausgerichteten Unternehmen zu arbeiten?
Hier finden Sie unsere aktuellen Ausschreibungen.

Offene Stellen

Haben Sie unter den Jobs keine passende Stelle gefunden?
Dann melden Sie sich gleich in unserer Talent Community an und wir informieren Sie automatisch über neue Stellenangebote, die zu Ihrem Profil passen.

Haben Sie unter Jobs keine passende Stelle gefunden?

Dann bewerben Sie sich gerne initiativ.

HOMAG Employee Story

"Ich musste lernen, viel kurzfristiger zu denken als in Deutschland" - Alexander Trinzen führt eine 60-köpfige Mannschaft am einzigen Produktionsstandort der HOMAG Group in den USA.

Czytaj więcej