63-000 Środa Wielkopolska, Polska

Elektryk

Precisioneering oznacza dla nas:baczne śledzenie korzyści dla Klienta. Korzystając z naszych umiejętności inżynierskich, jesteśmy w stanie opracowywać rozwiązania inspirujące branżę na całym świecie. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Podejmij sie wyzwań

  • Instalacja elektryczna maszyn zgodnie ze schematem elektrycznym i listą części;
  • Weryfikacja poprawności połączenia instalacji elektrycznych w maszynach;
  • Wykonywania testów VDE;
  • Gotowość do zgłaszania błędów i usprawnień w procesie;
  • Gotowość do uczestniczenia w projektach optymalizacyjnych.
  • Twoje umiejętności

  • Wykształcenie techniczne - elektryczne;
  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia w zakresie elektryki;
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych;
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV – Eksploatacja;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami warsztatowym;
  • Własna inicjatywa i chęć rozwoju; dokładność i precyzja;
  • Otwartość na nowe zadania.
  • HOMAG intro

    You find us here

    HOMAG Polska

    63-000 Środa Wielkopolska

    Osoba kontaktowa

    Magdalena Włodarczak

    The Headquarter of HOMAG in Schopfloch.

    HOMAG jako pracodawca

    Oferujemy nie tylko pracę, ale zadania wymagające zaangażowania i gwarantujące sukces w przyszłości. HOMAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo. Chcemy towarzyszyć naszym pracownikom w rozwoju ich kariery zawodowej. Wzajemny szacunek i wspólny sukces dzięki partnerstwu. To właśnie HOMAG.

    Dowiedz się więcej